Cadillac ATS získal titul Severoamerické auto roku 2013

Zürich – Luxusní sportovní sedan Cadillac ATS dnes získal ocenění Severoamerické auto roku (North American Car of the Year).

Komise 49 motoristických novinářů zhodnotila každé nové auto, které v minulém roce sjelo z výrobní linky, a zvolila vítězem model ATS. Ocenění bylo oznámeno na tiskové konferenci, která zahajovala 25. mezinárodní Severoamerický autosalon.

„Toto je velice významné ocenění pro celý tým Cadillac, obzvláště pro všechny ty ženy a muže, kteří se podíleli na výstavbě modelu ATS v Lansingu ve státě Michigan a rovněž pro naše talentované konstruktéry a inženýry“, prohlásil Bob Ferguson, viceprezident společnosti GM, global Cadillac. „Auto jako je ATS je výsledkem neuvěřitelného nasazení a koncentrace. Toto je jediný způsob, jak stvořit luxusní auto ve skvělém provedení.“

Nové ATS je ve své třídě nejlehčím automobilem ve Spojených státech v jedinečném provedení určeném pro dynamický způsob jízdy. Ocenění Severoamerické auto roku je posledním z celé řady poct, kterých se dostává modelu ATS, jež byl, kromě jiných ocenění, jmenován autem roku časopisy Esquire a Motor Press Guild.

Model ATS, sportovní sedan střední velikosti, se nabízí ve verzích s náhonem na zadní nebo na čtyři kola se silným a výkonným čtyřválcovým dvoulitrovým turbomotorem s přímým vstřikováním o výkonu 276 koňských sil.

Více o modelu ATS

 

Jsme jediný
oficiální dovozce!

Jako jediní dovážíme
jedinečné vozy Cadillac
na český trh.

Více »

Akční nabídka

Podívejte se na nabídku
předváděcích vozů.

Více »