Escalade

Katalog ke stažení: katalog-ke-stazeni

Escalade 2011 - Brutální výkon za hranice města

Cadillac Escalade je jedním z nejvýkonnějších a nejprogresivnějších terénních automobilů současnosti kategorie SUV. Nastavuje laťku pro ostatní výrobce všech luxusních SUV - okouzlující a majestátní vzhled zvenku, jemnost, čistota a harmonie interiéru a brutální výkon a dynamika techniky.

Výkon

Jeho motor Gen IV 6.2 L Vortec V8 VVT má výkon 301 kW (409 k) při 5700 otáček/min. s maximálním točivým momentem 563 Nm při 4300 otáčkách Vám poskytne rezervu ve všech situacích, kdy jej budete potřebovat.

Motor v kombinaci s 6ti stupňovou automatickou převodovkou a možností nastavení programu pro každý typ povrchu a jízdy Vám učaruje tak, že ze svého nového korábu nebudete chtít vystoupit.

Forma

Toto vozidlo bylo vyvinuto, aby ztělesňovalo Art a Science filozofii Cadillacu. Ať již budete ve městě, na dálnici nebo se budete drápat terénem k horskému cíli, vždy se budete cítit komfortně a obklopeni čistým luxusem. Escalade je jiné SUV.

Jedná se o automobilovou techniku nejvyššího stupně s ušlechtilými tvary a silně vertikálními liniemi. Překvapivě kreativní terénní vůz, inteligentní, odvážný a výkonný.

Funkce

  • Dosti silný k tomu, aby dokázal táhnout vlek o hmotnosti 3624 kg.
  • Dosti prostorný až pro 8 osob a jejich zavazadla.
  • Dostatečně veliký  zavazadlový prostor, který je možné ještě zvětšit sklopením zadních sedadel.
  • Dostatečně chytrý, aby se dobře řídil při použití nejnovějších elektronických systémů jako je Stabilitrak (tm), ABS , trakční kontrola, informační display, elektricky stavitelné pedály brzdy a plynu, zadní ultrasonický parkovací asistent s LED ukazatelem, akustickým varováním… a to bychom mohli o výhodách tohoto terénního vozidla mluvit ještě déle.
 

Escalade

Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade Cadillac Escalade

Jsme jediný
oficiální dovozce!

Jako jediní dovážíme
jedinečné vozy Cadillac
na český trh.

Více »

Akční nabídka

Podívejte se na nabídku
předváděcích vozů.

Více »