Escalade Hybrid

Katalog ke stažení: katalog-ke-stazeni

Escalade Hybrid 2011 - Luxus ve své nejinteligentnější podobě

Pokud hledáte luxusní a mimořádně okázalé auto za cenu obvyklou pro vůz šetřící životní prostředí, Cadillac Escalade Hybrid je to pravé. Luxusní značka General Motors totiž představila svého bojovníka za luxus šetřící životní prostředí. Dvourežimový hybridní vůz kombinuje šestilitrový osmiválec s novým převodovým ústrojím, jehož součástí jsou také dva elektromotory každý o výkonu 60 kW.

Escalade Hybrid je první luxusní hybridní SUV v kategorii velký SUV. Bezchybně kombinuje luxus a výkon s efektivitou a ochranou životního prostředí díky hybridnímu systému pohonu, který dramaticky snižuje spotřebu paliva a emise výfukových plynů. Dosahuje tak o 20 procent nižší spotřebu paliva a emise než standardní model, to vše samozřejmě bez snížení výkonu nebo změny vlastností vozu. Escalade Hybrid je vaše volba pro inteligentní a ekologický luxusní vůz.

Motor a hybridní pohon

Jako srdce tepe v Escalade Hybrid motor Vortec 6.0L V8 s výkonem 248 kW (337 k), kterému zdatně sekunduje systém elektromotorů s součtovým výkonem 120 kW. Centrální počítač plynule vyhodnocuje Vaši jízdu a podle potřeby přepíná mezi elektrickým a klasickým pohonem, čímž citelně redukuje spotřebu paliva a emise CO2.

Luxus a ekologie

pokud Vám není lhostejné životní prostředí a globální oteplování, nebo pokud prahnete po nejnovější technice a inteligentním automobilu, toto luxusní SUV je pro Vás. Nebojte se, že přijdete o výkon, který budete potřebovat, stále jej budete mít v každé situaci nadbytek.

Funkce

  • Dosti silný k tomu, aby dokázal táhnout vlek o hmotnosti 3624 kg.
  • Dosti prostorný až pro 8 osob a jejich zavazadla.
  • Dostatečně veliký  zavazadlový prostor, který je možné ještě zvětšit sklopením zadních sedadel.
  • Dostatečně chytrý, aby se dobře řídil při použití nejnovějších elektronických systémů jako je Stabilitrak (tm), ABS , trakční kontrola, informační display, elektricky stavitelné pedály brzdy a plynu, zadní ultrasonický parkovací asistent s LED ukazatelem, akustickým varováním… a to bychom mohli o výhodách tohoto terénního vozidla mluvit ještě déle.
 

Escalade Hybrid

Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid Cadillac Escalade Hybrid

Jsme jediný
oficiální dovozce!

Jako jediní dovážíme
jedinečné vozy Cadillac
na český trh.

Více »

Akční nabídka

Podívejte se na nabídku
předváděcích vozů.

Více »